Resumé

Aligator A870


Aligator A870
2195Kč

Volný neblokovaný

skladem

Poznámka 1

Za starý mobil vyplatíme 200-8000Kč

Poznámka 2

Přetažení kontaktů a kompletní nastavení v ceně

Telefon pro seniory a začátečníky, kde se setkávají ty nejlepší vlastnosti z této třídy telefonů. Kromě kompletní sorty vybavení se pyšní 2,3" velkým, barevným displejem s navýšeným rozlišením na 320x240 bodů. K tomu je vybaven speciální technologií zvyšující kontrast pro lepší čitelnost. Je dobře viditelný i pro osoby se slabším zrakem. Stejně tak jsou svou velikostí přizpůsobená tlačítka a tělo. Je dodáván s komfortní dokovací stanicí pro nabíjení, takže se nemusíte zabývat připojováním kabelu do telefonu. Prostě jen telefon postavíte do stanice.

Uspokojí i náročnější požadavky


Oproti svým úspěšným předchůdcům je vybaven pohodlnějším ovládáním a dokáže přehrát hudební i video soubory. K těmto funkcím podporuje kartu Micro SD.
Kromě toho nabízí praktickou svítilnu, Bluetooth pro připojení bezdrátového handsfree a fotoaparát pro zachycení zajímavostí. Pořízené fotografie pak uložíte na paměťovou kartu (není součástí). Pro vyzvánění je na výběr ze základní nabídky 6 melodií. Tam, kde by hlasité vyzvánění rušilo, jsou k dispozici vibrace.

Pomůže při nesnázích


Zajímavá je funkce SOS (nouzové volaní), která je dostupná pod velkým červeným tlačítkem na zadní straně mobilního telefonu. Jste-li v nebezpečí nebo potřebujete pomoc svých blízkých či lékaře, stačí stisknout a držet po dobu několika vteřin tlačítko SOS na zadní straně telefonu. Telefon začne automaticky vytáčet přednastavené číslo a odešle na něj textovou zprávu. Stačí využít SOS funkce a jeho nejbližší budou ihned vědět, kde se právě nachází.
PlusyMínusy
Info výrobce


Aligator A870


Parametry a specifikace:

Použití

Pro seniory

Konstrukce

Klasická

Úhlopříčka displeje

2,3"

Rozlišení v pixelech

320×240

Typ displeje

TFT

Barva

Barva

Stříbrná

Paměť

Slot pro paměťovou kartu

Micro SD

Funkce

Funkce

BlueTooth, FM Rádio, Kalendář/Budík, Hudební přehrávač, Svítilna

Fotoaparát

Rozlišení snímače

1,3 Mpx

Konektivita/rozhraní

Typ SIM karty

SIM

Výdrž baterie

Maximální výdrž baterie

420 min

Výdrž baterie

Maximální – nad 6 h

Kapacita baterie

1 350 mAh

Rozměry

Šířka

56 mm (5,6 cm)

Výška

122 mm (12,2 cm)

Hloubka

14,3 mm (1,43 cm)

Hmotnost

Hmotnost přesně

100 g

Obsah balení/Příslušenství

Balení obsahuje

Napájecí adaptér, USB kabel, Sluchátka, Rychlá startovní příručka, Nabíjecí stojánek

Recenze odborníků

Aligator A870


Obrázek 1
Obrázek 2
Ve špičkovém modelu A870 se setkává to nejlepší ze seniorských telefonů. Snadné a intuitivní ovládání, přehledný barevný displej i oblíbené funkce včetně fotoaparátu nebo rádia. Je skvělým společníkem i pomocníkem v každodenním životě.

Velký a barevný displejPraktický mobilní telefon Aligator A870 je skvělým společníkem nejen pro aktivní seniory. Exklusivní 2,3 palcový barevný displej s vysokým rozlišením 320x240 bodů je vybaven speciální technologií zvyšující kontrast a čitelnost. Jeho pozorovací úhly a krystalická ostrost jsou srovnatelné s displeji nejnovějších smartphonů zvučných značek. Snadné ovládání ocení každý, kdo dává přednost tlačítkovým telefonům. S rozměry 122x56x14 mm telefon přesně padne do ruky a dobře se drží i méně obratným prstům.

SOS LocatorZáchranné tlačítko, obrovský pomocník především pro seniory. Při stisku SOS tlačítka telefon odešle zprávu až pěti předvoleným kontaktům a zobrazí polohu telefonu na mapě. Pokud se majitel telefonu kdekoli ztratí nebo zabloudí, využitím SOS funkce dá vědět svým nejbližším, že potřebuje jejich pomoc a kde se právě nachází.

Velká tlačítka a jednoduché zamykáníTelefon má robustní konstrukci a zároveň je ergonomicky tvarovaný a lehký, váží jen 100g. Velmi pohodlně se drží a také ovládá. Velká, hmatem odlišitelná tlačítka pomáhají k příjemnému užívání telefonu i lidem s nižší pohyblivostí a citlivostí prstů. Zamykání klávesnice pomocí posuvného přepínače zjednoduší ovládání po ukončení práce s telefonem.

Dlouhá výdrž baterie a nabíjecí stojánekSpolehlivá baterie Li-on 1350 mAh zaručuje na jedno nabití výdrž telefonu v pohotovostním režimu až 360 hodin. Bez problémů tak můžete telefon používat i pokud nemáte zrovna přístup k nabíječce. Součástí balení je žádaný nabíjecí stojánek, kde lze telefon nejen nabíjet, ale také bezpečně ponechat když jej zrovna nepoužíváte.

Funkce a fotoaparátZabudovaný fotoaparát s 1.3MPix s funkcí interpolace se lehce ovládá a uchová vzpomínky na vaše zážitky. Telefon má slot na microSD kartu a snadno tak rozšíříte jeho interní paměť pro uložení fotografií. Můžete si přehrát video, hudbu nebo využít záznamník. Samozřejmostí jsou oblíbené funkce jako budík, kalkulačka, svítilna, Bluetooth nebo FM rádio.

Čistý a štíhlý designA870 je k dispozici ve třech barevných provedeních: šedá, stříbrná a červená. Používejte svůj telefon lehce a jednoduše. Přejeme vám ty nejlepší zážitky!

Panská 96, J. Hradec

Klášterská 81, J. Hradec

www.ydd.cz

721-04 00 24

zakaznicky.servis@ydd.cz