Resumé

Samsung Galaxy S7 32GB


Samsung Galaxy S7 32GB
2050 Kč
+splátky dle přání

Volný neblokovaný

Do druhého dne

Poznámka 1

Za starý mobil vyplatíme 200-8000Kč

Poznámka 2

Přetažení kontaktů a kompletní nastavení v ceně

Zcela měníme způsob sdílení zážitků a vzpomínek. Bouráme hranice toho, co všechno dokáže telefon. A to je to nejlepší, co se ve světě mobilních telefonů může stát.
Plníme vaše představy a přinášíme vám funkce, které jste si přáli. Vyvážili jsme design a funkčnost. Přinášíme vlastnosti, které jste u chytrých telefonů ještě neviděli, ale brzy bez nich nebudete moci žít. Galaxy S7 a S7 edge.
Design
Při navrhování designu Galaxy S7 a S7 edge nebyly učiněny žádné kompromisy. Výsledkem je dokonalá rovnováha designu a funkčnosti, která poskytuje pokročilé funkce v mimořádně elegantním těle.

Protože víme, že s telefonem Galaxy S7 nebo S7 edge strávíte hodně času, věnovali jsme mimořádné úsilí vytvoření unikátního a funkčního designu.
Dokonalé materiály
Velké úsilí jsme věnovali zdokonalování křivek Galaxy S7 a S7 edge. Pomocí vlastního procesu nazvaného 3D tvarování jsme dosáhli přesně zakřiveného 3D skla, které lícuje s kovovou slitinou a vytváří jedinečně hladké a pevné tělo telefonu.
Pohodlné uchopení
Dvojitě zakřivené zadní části telefonů Galaxy S7 a S7 edge jsou důvodem, proč se tak pohodlně drží v ruce. Celý design, od přirozených linií po tenkost telefonu, je navržen tak, aby se telefon držel vždy pohodlně.
Špičková odolnost
S telefonem Galaxy S7 a S7 edge se nemusíte bát položit telefon na mokrý povrch. Můžete ho používat dál i poté, co vám spadne do vody. Můžete hrát hry u bazénu, pořizovat selfie na pláži a zavolat si v dešti taxi. Telefony mají certifikované krytí IP68.
Fotoaparát
Skutečný život se odehrává za nejrůznějších světelných podmínek a vy byste měli být schopni fotografovat, aniž byste museli přemýšlet nad tím, jestli máte dostatek světla.

Přizpůsobený slabému osvětlení
Celá řada momentů našich životů se odehrává, když není dostatek světla. S telefonem Galaxy S7 a S7 edge to není žádný problém. Objektiv s vylepšenou světelností F1.7 a většími pixely 1,4 µm obrazového snímače zachytí o tolik více světla, že výsledné fotografie budou ostré a detailní.
Technologie Dual Pixel
Poprvé u chytrého telefonu mají všechny pixely obrazového snímače dvě fotodiody místo jedné, což znamená, že snímač Dual Pixel Sensor standardu DSLR dokáže zaostřit tak rychle a přesně, jako to dělají vaše oči.
Revoluční ostření
Každý jednotlivý pixel snímače Dual Pixel Sensor se používá k detekci fáze, což umožňuje neuvěřitelně rychlé a spolehlivé automatické zaostření, které zachytí i ty nejneočekávanější pohyby dokonce i při horších světelných podmínkách.
Pohyb v panoramatu
Poprvé můžete zachytit pohyby v panoramatických snímcích. Zachycené panoráma je stále plynulé, jde o čistě spojené, mimořádně ostré snímky. Chcete-li daný okamžik znovu prožít, stačí potáhnout obrazovku nebo posunout Galaxy S7 nebo S7 edge do strany.
Vyberte ten nejlepší snímek
Tři, dva, jedna, sýr! Motion photo zachytí přesně tři sekundy předtím, než stisknete spoušť. Také můžete zvolit, který moment zachováte jako statickou fotografii.
Dokonalé selfie
Režimy vylepšení
Když zapnete funkci Spotlight v režimu Překrásná tvář, můžete zvýraznit některé části vašeho obličeje. Intenzitu a směr světla lze upravit pro různé efekty.
Selfie blesk
Dobré osvětlení může vytvořit ohromující rozdíl. Zvláště u selfie. Blesk otočený směrem dopředu využívá celý displej SAMOLED, aby rovnoměrně osvítil váš obličej.
Hry
Zážitek z mobilních her jsme posunuli o třídu výše, protože Galaxy S7 a S7 edge jsou vybaveny specializovaným herním centrem a funkcemi jako je nahrávání průběhu hry.
Ty nejlepší požitky ze hry
I ty nejnáročnější hry z hlediska grafiky běží plynule s výrazně menším zpožděním a podstatně nižším zatížením baterie. I když začíná být během hry skutečně horko, telefon se tak snadno nezahřeje, takže můžete zůstat v klidu a soustředit se na hraní. A protože Galaxy S7 a S7 edge jsou první chytré telefony, které podporují rozhraní Vulkan API, vychutnáte si při hraní dramatické efekty.

Absolutní přehled
Jedná se o skutečné řídicí centrum pro hry. Všechny hry máte pohodlně na jednom místě a nové aktualizace se stahují automaticky. Než začnete hrát, můžete ztlumit a skrýt upozornění a upravit nastavení her, abyste šetřili baterii.
Hardware
Díky výkonným procesorům pracují Galaxy S7 a S7 edge hladce a rychle, a zpracují spolehlivě vaše data na microSD kartě. A přestože má baterie vyšší kapacitu, nabíjení je stále rychlé.
Dechberoucí výkon
Nový vlastní CPU, výkonný GPU a 4 GB RAM tvoří silnou kombinaci. Od hraní her po streamování videa – vše probíhá rychleji a plynuleji. Váš telefon bude stále fungovat jako nový.

CPU Až o 30 % rychlejší než jeho předchůdce
GPUAž o 64 % rychlejší než jeho předchůdce
4 GB RAM Zvýšeno ze 3 GB RAM
Rozšiřitelná paměť
Díky podpoře microSD můžete rozšířit paměťovou kapacitu dle potřeby. Dlouho nebudete muset odstraňovat žádné soubory, fotografie nebo videa.
Vyšší životnost
Telefony Galaxy S7 a S7 edge mají baterie s vyšší kapacitou, které vám umožní sledovat vaše oblíbené televizní pořady a poslouchat hudbu dlouhé hodiny. Vlastní CPU a zdokonalený GPU zajistí, že využijete plný potenciál baterie.
Rychlé nabíjení
I s většími bateriemi můžete využít funkci rychlého nabíjení, aby nemusel být telefon dlouho zapojený do elektrické zásuvky.
Bezdrátové nabíjení
Je to nejsnadnější způsob nabíjení telefonu. Telefon položíte a on se začne nabíjet. Právě skutečnost, že nabíjení je tak rychlé, činí funkci bezdrátového nabíjení telefonu Galaxy S7 nebo S7 edge tak fenomenální.

PlusyMínusy
Info výrobce


Samsung Galaxy S7 32GB


Parametry a specifikace

Úhlopříčka displeje

5,1"

Rozlišení v pixelech

2560 × 1440

Typ displeje

AMOLED

Rozlišení zadní kamery

12 Mpx

Rozlišení přední kamery

5 Mpx

Fotoaparát

Funkce fotoaparátu

Přisvětlovací dioda, Automatické ostření, Záznam HD videa, Stabilizace obrazu, Noční režim

Světelnost

f/1,7

Výdrž baterie

Kapacita baterie

3 000 mAh

Procesor

Frekvence procesoru

2 300 MHz (2,3 GHz)

Počet jader procesoruPoužití a konstrukce

Použití

Chytrý telefon – Smartphone

Konstrukce

Dotykový displej

Provedení

Odolný proti vlhkosti a prachu

Funkce

Funkce

WiFi, Bluetooth, GPS, Přední kamera, Kalendář/Budík, Dotykový displej, Hudební přehrávač, NFC, Integrované bezdrátové nabíjení

Senzory

Pohybový senzor, Gyroskop

Úložiště a RAM

Operační paměť

4 096 MB (4 GB)

Velikost úložiště

32 GB

Slot pro paměťovou kartu

Micro SD

Maximální velikost paměťové karty

200 GB

Operační systém

Platforma

Google Android

Verze operačního systému

Android 6.0 (Marshmallow)

Rozměry

Šířka

69,6 mm (6,96 cm)

Výška

142,4 mm (14,24 cm)

Hloubka

7,9 mm (0,79 cm)

Barva

Barva

Zlatá

Multimédia

Podporované video formáty

MP4, WMV, 3GP, MKV, 3G2, WEBM

Obsah balení

Obsah balení

Napájecí adaptér, USB kabel, Sluchátka

Konektivita/rozhraní

Typ SIM karty

Nano SIM

Konektory

Jack (3,5mm), USB micro

Hmotnost

Hmotnost

152 g

Recenze odborníků

Samsung Galaxy S7 32GB


Obrázek 1
Obrázek 2
Obrázek 3
Samsung Galaxy S7 jsme poprvé spatřili na veletrhu MWC 2016 v Barceloně, za pár dní se navíc novinka dostane do prodeje. Již dnes se však Galaxy S7 dostal k nám do kanceláře, a tak jsme si pro vás ještě před samotnou recenzí připravili aktualizovaný blog, ve kterém si zmíníme hlavní plusy a také mínusy. V diskuzi pod článkem se pak můžete ptát na to, co vás zajímá.

Samsung Galaxy S7 byl oficiálně představen přibližně před dvěma týdny, a to na veletrhu MWC 2016 v Barceloně. Do prodeje v České republice „S7čka“ vstoupí 11. března. Průběžně jsme vás zásobovali prvními dojmy a také rozsáhlou fotogalerií, nyní konečně nastal ten den, kdy novinka zavítala na delší dobu i k nám do kanceláře za účelem redakčního testu. Ještě před samotnou recenzí se však jako minulý rok zaměříme na různé funkce a dovednosti, které novinka zvládá. Tento blog budeme několikrát aktualizovat, v každé samostatné části se zaměříme vždy na jednu stránku věci a v té se vždy pokusíme prozradit a vyzdvihnout to nejzajímavější.

Design a konstrukce: král dospělA začneme rovnou od podlahy, tedy designem a kvalitou konstrukčního zpracování. Pamatujete na představení Samsungu Galaxy S6? Ten byl po dlouhé době prvním TOP smartphonem od Samsungu, který byl širokou veřejností přijat i díky inovovanému designu a dosazení luxusnějších materiálů, než jakými je plast. Samsung Galaxy S6 nabídl hliníkový rám a skleněné plochy, které konečně navozovaly dojem exkluzivity a pocit luxusu. Je jasné, že u modelu Galaxy S7 nemohl Samsung udělat chybu, recept na úspěch byl již otestován a zbývalo jej jen vhodně upravit a aplikovat. Samsung Galaxy S7 se tedy svým designem opírá o Samsung Galaxy S6, rozdílů nalezneme jen málo. Přece jen ale nějaké existují, rovnou se podíváme na jejich výčet:mírně inovovaný design tlačítka pro návrat na domovskou obrazovku

zaoblená záda zadního krytu

odlišené umístění slotu pro nanoSIM a microSD kartu

zakulacenější obvodový rám z hliníku

méně vystouplá čočka primárního fotoaparátu

více odhalené vnitřnosti senzoru pro měření tepové frekvence

tmavší barva hliníkového rámu

nové barevné variantyPokud máte tu možnost a srovnáváte Samsung Galaxy S6 a S7 přímo vedle sebe, zaujme vás hned změna tlačítka pro návrat na domovskou obrazovku. Samsung Galaxy S7 už upustil od chromového rámování, které tlačítko obklopovalo, díky tomu je tlačítko opticky lépe usazeno v prostoru a stává se součástí telefonu. U modelu Galaxy S6 na první pohled tlačítko nepřehlédnete, z estetického hlediska se nám však více líbí inovované řešení modelu Galaxy S7. Novinkou je také mírně odlišný tvar tlačítka. To už není tak oválné, na první pohled si toho ovšem všimne jen málokdo. Rozhodně potěší také fakt, že stisk domovského tlačítka nově nedoprovází tak citelné cvaknutí, ale pouze tiché „klepnutí“. Stejně jako u tlačítka pro návrat na domovskou obrazovku, tak i u sluchátka Samsung upustil od chromového orámování. Opět je tedy sluchátko méně nápadné, a nenarušuje tak celistvost přední strany. Další odlišností oproti předchozí generaci je zaoblení zadního skleněného krytu. Zatímco u modelu Galaxy S6 byla záda zcela rovná, u Galaxy S7 se krycí sklo směrem k bokům zařízení zaobluje, což působí nejenom velmi vkusně, ale jde také o praktické řešení. Do ruky totiž novinka padne o poznání lépe. Lepší úchop má na svědomí také zaoblení hliníkového rámu, který obepíná boky zařízení. U modelu Galaxy S6 byla lišta ve svém prostředku ostřejší, což působilo trochu nekompaktně, především při delším držení. Více zaoblené je také sklo na přední části, opět to dopomáhá lepšímu pohybu po displeji. Další odlišeností je změna umístění slotu. Ten se z pravého boku přestěhoval na vrchní stranu, stejně jako u modelů Galaxy Galaxy S6 edge a S6 edge+. Toto umístění chválíme, slot si nezakryjete ani v případě, že si nasadíte kryt na bočnice zařízení. Samsung se však pro toto umístění musel rozhodnout i z ryze praktického hlediska, rám je po bokách zařízení tenčí, protože musí „uhýbat“ zakulaceným zádům, které stékají až do boků zařízení. Nejedná se o takový efekt, jako nabízí zahnutá varianta Galaxy S7 edge, přesto je zakulacení jasně znatelné. Rám telefonu doznal změny také v barevném tónu, ten je nově o poznání tmavší.Pokud se přemístíme na záda, spatříme další změnu. Samsung razantně snížil vystoupnutí čočky integrovaného fotoaparátu, který nově vystupuje už pouze minimálně. Čočce opět chybí chromové orámování, i díky tomu fotoaparát novinky vypadá, jako by ze zad nevyčníval téměř vůbec. A to je ve své podstatě pravda, nově se bavíme zhruba o milimetru. Pokud se detailněji zaměříme na senzor tepové frekvence, který se nachází napravo od čočky fotoaparátu, spatříme, že Samsung nově více odhalil vnitřnosti senzoru. Opět, nic čeho by se dalo všimnout bez přímého srovnání, rozdíl to ovšem je. Další novinkou je to, že tělo Samsungu Galaxy S7 je voděodolné dle certifikace IP68. Samsung by tedy měl bez problému vydrže v hloubce jeden a půl metru až po dobu třiceti minut. Konektory nekryjí žádné záslepky jako v případě Galaxy S5, voděodolnosti je dosaženo speciálními membránami. My už navíc víme, že vlhký konektor bude mít za následek to, že se novinka nezačne nabíjet. Vyřešit to však můžete použitím bezdrátové nabíječky.Poslední novinkou jsou samozřejmě nové barevné varianty. Černá už není modrá ale tmavě šedá, dále je k dispozici stříbrno-šedá barva a samozřejmě také zlatá. Spolu se změnou barevných variant doznala také změna odlesků. Zatímco u původní úpravy byly odlesky opravdu velmi výrazné a barva přecházela od tmavě až po světle modrou, u Galaxy S7 jsou odlesky méně nápadné a šíří se v pruzích/pásech, což koneckonců můžete sami posoudit na přiložených fotografiích. Dodáme, že obě skla jsou bohužel stále velkými lapači otisků vašich prstů.Samozřejmě stále platí, že Samsung Galaxy S7 je špičkově zpracovaný smartphone, který dává na vědomí, že se jedná o TOP smartphone. Design je celkově uhlazenější, to, že se Samsung vzdal chromového lemování u různých prvků pomohlo k tomu, že Galaxy S7 působí dospěleji a také hodnotněji. Ano, ač se jedná o drobnost, z celkového pojetí vypadá novinka lépe, stejně tak se i lépe drží. Co se týká rozměrů, novinka trochu povyrostla. Konkrétně na tloušťku zesílila o 1,1 milimetru, hmotnost narostla o 14 gramů. V ruce lze větší tloušťku detekovat celkem snadno, o estetický problém se však nejedná.

Panská 96, J. Hradec

Klášterská 81, J. Hradec

www.ydd.cz

721-04 00 24

zakaznicky.servis@ydd.cz